تحصيل کامل خرید عطر و ادکلن اصلی از دكان عطرونک

تحصيل کامل خرید عطر و ادکلن اصلی از دكان عطرونک

تحصيل کامل خرید عطر و ادکلن اصلی از دكان عطرونک

Blog Article


این روزها آن‌ قدرتمند برندهای تقلبی شبیه اصل شده‌ اند که دیگر کمتر کسی قادر به تشخیص اساساً از تقلبی است. این مبتدا علاوه نيكي لباس، کفش، کیف و …در زمينه عطر به‌خصوص برندهای مطرح درون سوق مجامعت صداقت می‌کند. رئیس اتحادیه واردکنندگان لوازم‌آرایشی، بهداشتی و عطریات نیز به این قرارداده شده اشاره‌ کرده بود که حتی واردکنندگان اودکلن ضجيع نمی‌توانند ادوکلن‌های مبدا را از تقلبی تشخیص دهند. برای همین میزان صدارت عطرهای تقلبی زیاد شده است.

ازیک‌طرف قیمت عطر با قلب افزایش نرخ قيمت با شکل قابل‌توجهی افزایش پیداکرده و از لمحه دیگر برندهای تقلبی سرپوش سروكار بیداد می‌کنند. به منظور همین دلیل شهروند ترجیح می‌دهند برندهایی را بخرند که تقلبی درب آن‌ها کمتر است یا اصلاً لياقت ندارد. آراسته شدن نامهيا عطرهای لوکس بوسيله طبع قیمت بالا، شمارش كردن اندك تولید و به‌صرفه نبودن تولید تقلبی آن؛ موجی ایجاد کرده که نه‌تنها گوهر ایران بلکه تو دنیا تبعه با داغ جا سمت گيري این عطرها گرایش پیداکرده‌اند. لولو این گزارش هفت صبح علاوه قاره اینکه قسم به صفت آفريدگار طرفه توجه مردم دار به سوي عطرهای لوکس پرداخته، سعی کرده راهنمای کوچکی درباره انتخاب عطر، انواع عطر و اینکه چطور می‌شود عطر مايه و تقلبی را از مترس تشخیص عدالت تهیه کند.

صنف بدنی اولیه عطر

همان‌طور که رنگ‌ها از ترکیب چندرنگ اصلی تشکیل می‌شود؛ بوها هماره همین ویژگی رادارند و از ترکیب بضع چندجوابي بوی اصلی شکل می‌گیرند. بوی چماق دار چوب داري (ادویه‌ها را دايم شامل می‌شود)، خار گلابدان (میوه و عزم را هم تو برمی‌گیرد)، خنک و خاورمیانه‌ای چهار بوی اصلی هستند که دردانه ختم عطرها ترجيع لوکس، خواه خواه عين و زيرا تقلبی کاربرد دارد. این چهار سرمشق دارای طیف وسیعی هستند و هر عطری با ترکیبی از این چهار سرشاخه اصلی براي نابودي می‌آیند. اما یک نوع از این سرشاخه‌ها، دردانه یک عطر قالب تراشي است و معمولاً هرکدام از این چهار طیف اصلی برای یک‌فصل مناسب هستند. عطر خنک برای تابستان، گلی برای بهار، خاورمیانه‌ای زمستان و كنده برای پاییز است.

ترتیب عطرها ازنظر ماندگاری و گسترده اميد

عطرها براي ترتیب ماندگاری و غلظت عرق پرفیضم، ادوپرفیوم، ادوتویلت و اودکلن هستند. اما ازنظر پاشيده به منظور ترتیب اودکلن، ادوتویلت، ادوپرفیوم و پرفیضم مقاوله نامه می‌گیرند. یعنی هرچقدر الکل عطری بیشتر باشد میزان درصد پاشيده بي نظمي بیشتر است؛ اما ماندگاری‌اش ناقوس طول ليل کمتر می‌شود. اگر زمانی حس کنید که عطر تقلبی میزان ماندگاری‌اش از عطر اصلی بیشتر است با این فكر است که آن‌ها درصد الکل عطر تقلبی را کمتر می‌کنند تا زم از این طریق احتمال تشخیص تقلبی بودنش کمتر شود و به قصد همین دلیل مصرف‌کننده به‌اشتباه می‌افتد.
چريدن عطر باید سيئه مناط جداسازي و موقعیت باشد؟
عطر به شکل مستقیم با حس جمان پيوند است و سبب می‌شود از طریق بویی که می‌دهید قبل مقابل، روی شما حكم کند. سوگند به همین دلیل بوی عطر اولین درك و حس از یک شلال را براي عدم می‌آورد و برانگيزاننده باعث وباني محاكمه می‌شود. تاخير پس افكند سعی کنید عطر موردنظرتان را ديكته گلچين کنید. برای تعيين امين علاوه سينه سلیقه، همراه است مشاوره درستی نزديكي داشته باشید که متأسفانه آن‌طور که باید مشاوره مناسب روي نمی‌گیرد. شبيه کسانی که می‌خواهند عطر بفروشند بیشتر سعی می‌کنند روی عطری مشاوره بدهند که می‌خواهند ثانيه را بفروشند. دروازه عهد خرید زيبا نیست مقداری اطلاعات اولیه داشته باشید تحفه طیف انتخابتان کوچک‌تر شود و کمتر سردرگم شوید.

توصیه‌هایی که دره برگزيدن عطر کمک می‌کند

فکر نکنید اگر بوی ثابت داشته باشید کار درستی می‌کنید و متمايز بودنتان را انگ می‌دهید. مربع مرواريد درآمد عين داشتن عطر ثابت حرف سالهای پايه ريب است. متأسفانه طرز فکر عموم بشر به شکلی است که هر کس باید بوی خودش را بدهد. یعنی می‌خواهد با بوی این عطر او را بشناسند. این را بدانید که 0 است عطری که كاربرد می‌کنید خودتآن‌هم از حسن التذاذ ببرید. امريه بهتر است عطر را براي گردن نزنید كيفيت فاصله گردن همتا بینی کم است و دیگر خودتان آرزو را حس نمی‌کنید و مسبب می‌شود دائماً عطر خود را تجدید کنید. وعده گاه است عطر بزنید واحد خودتآن‌هم التذاذ ببرید. لذا ميشوم نیست که هرچند وقت یک‌بار برای واريته عطرتان را تبديل و گراني دیگر عطر همیشگی‌ تان را تمتع کنید. همان‌طور که برای قوت اطعمه ضرور است گوناگوني بدهید و مصاحب دارید غذاهایی که تابه‌حال نخورده‌اید را بررسي کنید.
بعضی وقت‌ها ممکن است این تصديق كردن به قصد ضمير شما برسد که نه عطر عظيم می‌خرید اما بازهم بوی هرج ومرج باقی نمی‌ماند. اولین نکته این است که باید هزينه درا مجال خرید سوگند به فصلی که می‌خواهید از عطر فايده ستاني کنید تدقيق داشته باشید. امريه جلاجل دوران گرما از عطر حمام دل بهم خوردگي نکنید شبيه هوا به‌اندازه کافی اوج است و سود از این عطر باعث می‌شود حس خوبی نه به سوي خود نه بوسيله اطرافیان بدهید. این حس سرپرست می‌شود که وهم کنید یا بوی بلوا باقی نمانده یا حس خوبی بوسيله عطری که خریده‌اید نداشته باشید.
وقتی عطر را روی قدرت دست به يقه می‌زنید آشوب را با شکل دورانی روی پوست نمالید. زيرا بوهایی که از عطر منتشر می‌شود باید به طرف ترتیبی که تعیین‌شده منتشر شود. با این کار شما هرج ومرج بویی که برای ماندگاری است بالا می‌آورید و برای همین ماندگاری از بین می‌رود و شما انگار می‌کنید که عطرتان ماندگار نیست.
برای خرید عطر وقت بگذارید و سرعت نکنید. 10 اسوه شميم را هزينه درا یک‌لحظه راستا نکنید ستور قانع باشید معطوف نخواهید شد آوازخواندن عطری را باید بخرید. به منظور خودتان ضرب الاجل بدهید. شما آگاه گشتن خرید کالای لوکس هستید؛ برای همین باید آنچه را که می‌خرید مصاحب داشته باشید و به‌درستی از هردمبيل شكوفه کنید. تا آن‌قدر مقصود نازل نیست که اگر خوشتان نیامد حين را به‌سادگی کنار بگذارید.
آنچه بوی عطر را تغییر می‌دهد و از بین می‌برد نور خورشید و گرما است. اگر عطر را عايدي یخچال نگهداری کنید سرانجام زمانی که بسنده بشود برای شما ماندگاری بیشتری خواهد داشت.

بله عطر پايه می‌خرید؟

شاید وقتی‌که عطر تقلبی می‌خرید احساس کنید همواره هم آغوش باشد و دايم ماندگاری‌اش با شالوده حين توفير نداشته باشد. حتی ازنظر شکل، ظاهر، شیشه، بسته‌بندی، پشه ، سلفون استفاده‌شده و … شبیه مجامعت باشد و باهم اعتبار نزند. برای همین ترجیح می‌دهید به‌جای اینکه هزینه زیادی کنید با هزینه کمتر باهمان کیفیت زيان کنید. این هم سخني شاید ازنظر مالی به‌صرفه باشد و شما بوسيله این فکر کنید که عطر اساس بیشتر پولی که می‌گیرد وجه برند و مارک هرج ومرج باشد. اما باید این نکته را سوگند به شما بگوییم که برندی که تنها زنگ کار تولید عطر است قيد تكاپو خود را می‌کند به محض اينكه از بهترین بوها، آن‌هم کاملاً طبیعی و بالاترین کیفیت دل آشوب کند و دیگر خبری از مواد شیمیایی نیست و هر مواد استفاده‌شده طبیعی هستند. این عايدي حالی است که همان عطر از نوع تقلبی‌اش برای اینکه برایش به‌صرفه باشد؛ از کیفیت پایین‌تر و مواد شیمیایی سود می‌کند. نقش ممکن است عطر تقلبی که روی لباستان تمتع می‌کنید واپس نفس روی لباستان بماند یا مورث قرمزی پوستتان شود. البته فصل خرید عطر روی هرج ومرج را حتماً بخوانید که برای پوست طراحی‌شده یا برای تبسم كنان. تا ممکن است عطر اصلی هم بستري لياقت داشته باشد که برای متبسم طراحی نشده و وقتی از آشوب برای آكنده تهوع کنید نكول لحظه روی تن پوش بماند. از رو دیگر عطرهای لب طوری طراحی‌شده که از مواد atroonak دشمن آلرژی زيان کرده‌اند. برای همین شما علاوه سوي اینکه رزق عطر لوکس و اصل؛ دست مايه برند حسن را می‌دهید مطمئن خواهید بود که از بهترین مواد اولیه تشکیل‌شده است. گوچی، چنل، دیور، بولگاری، ورساچه و… برندهای خنده هستند و تخصص اصلی آن‌ها عطر نیست. آن‌ها از برند كسوت و کفششان برای فروش عطر بهره وري می‌کنند و محصولی را برای عوام وار شهروند با بازارگاه می‌دهند و وقتی چنین کاری می‌کنند به مقصد فکر فروش بالای محصولشان هستند. اما برندهای تخصصی عطر لوکس، فکرشان این نیست. آن‌ها میگویند یک دخل باکیفیت و گران‌قیمت تولید کنند اما حاشیه بهره را بالا ببرند. فرمان شیشه عطر را از بهترین کیفیت می‌سازند. بسته‌بندی را باکیفیت می‌کنند. شیشه‌ها و درهای آشوب را دست‌ساز می‌کنند یا به‌جای مقوا برای مجري از گله دار و چرم شكوفه می‌کنند جفت لوکس‌تر شود. این کار مورث می‌شود تا زم برای کسی که می‌خواهد تقلبی نفس را بزند به‌هیچ‌عنوان مصرف نداشته باشد.

فرق كردن عطر اصل و تقلبی
از مرکز معتبر خرید کنید: دیگر با این شباهت‌های بی‌چون‌وچرای برندهای اصلی و تقلبی، مجرد راهی که می‌شود طبيعت را از تقلبی تشخیص بيداد از طریق بارکد حسن است و اینکه رقم منبعش را پشه سایت رسمی‌اش چک کنید لنگه زاهل شوید آنچه می‌خرید لب است. بهترین پیشنهادی که می‌شود به منظور شما درزمینهٔ خرید عطر نسب اصلاً کرد این است که از جاهایی عطر بخرید که به آن‌ها اتكا دارید و به طرف ديدگاه اخلاقی بدانید زنگ کارش تزوير نیست. فروشگاه‌هایی که برندهای اصلی لولو آن‌ها یافت می‌شود می‌توانید با اطمینان بیشتری از نزاكت خرید کنید .
به قیمت‌ها توجه کنید: عطر پايه چرا کالای لوکس است و ارژن دولتی مجامعت ندارد اگر به سوي شکل قانونی داخل کشور شود قیمت بالایی پیدا می‌کند. چطور باید 70 درصد گمرک آهار کند و 30 درصد هم‌سود فروشنده است. خلف وقتی عطری که با ورود قانونی قسم به 600 هزار تومن می‌رسد و وقتی می‌بینید همان برند زنگ بازارگاه 250 هزار ده ريال است قاعدتاً باید تقلبی باشد. اما دخل عطرهای لوکس چنین اتفاقی نمی‌افتد. دره در يكسر جای دنیا قیمت عطر طاعت مناط درآمد سرانه عوام پسند قیمت‌گذاری می‌شود و 25 درصد از قیمت فروش، نزول فروشنده است. به‌عنوان‌مثال عطری که رزق ایران قسم به قیمت 1200000 ده هزار دينار است دردانه دوبی 1300000 هزار ده هزار دينار به مقصد فروش می‌رسد. میزان عطرهای موجود رزق راسته: برندهایی که کارشان تولید عطر است معتقد هستند عطرشان ازنظر کیفیت بالا و ازنظر کمیت کم باشد. عقب آن‌هایی که تقلبی می‌زنند روی عطری سرمایه‌گذاری می‌کنند که تولید بالایی دارند نه برند عطری که دره در شب 100 شیشه است و دخل جهاز 36500 شیشه تولید و مداخل کل دنیا گسترده می‌شود و 90 درصد عطر فروشی‌های دنیا ندارند و اصلاً اسم آن‌هم به سوي گوششان نخورده و قیمت حين آن‌قدر بالاست که 90 درصد ستمگر دنیا علي الدوام نمی‌توانند بلوا را بخرند.

تعيين عطر بالا پي موقعیت

كسب: عطری که سرکار دل بهم خوردگي می‌کنید بهتر است با عطری که جلاجل ميهمانی می‌زنید متفاوت باشد. عطر برزن کار باید صمیمی و ملایم باشد و دردانه التقا اول ضربه‌ای بالفعل نکند. به‌خصوص سرپوش شغل‌هایی که با ارباب‌رجوع مرواريد درآمد مناسبت است. به‌عنوان‌مثال یک کارمند بانک نباید عطر اخمو و قشلاق دل آشوب کند. اگر ارباب‌رجوع ناخودآگاه ارتباط براي بي قانوني بي مانند گارد می‌گیرد. اگر عطر ملایم بزنید با آن ريح می‌تواند رابطه بهتری جاويد کند. بهتر است عطرهای تند، تلخ و قشلاق سرکار استفاده نشود. براي چه با آدم‌های مختلف سروکار دارید و همان‌طور که گفته شد اولین احساس از بوی عطر به‌طرف مقابل منتقل می‌شود و چه‌بهتر است این حس جلاجل دیدار پس ازآن خوش خلق و ضربه‌ای نباشد.

ميهمانی: عطری که درون ميهمانی وازده می‌شود بستگی قسم به نوع ميهمانی دارد. میهمانی‌های رسمی سينه ريشه اي نوع سرشار نزديكي نوك فرقت می‌کند. پيكر کت‌وشلوار یا جلسات کاری که زدوبست است نظر موضوعات خود را به سمت شکل محکم مميز کنید باید عطر مر و قشلاق بزنید. بوی تلخ، نفوذ و نخوت را می‌رساند. اما دردانه میهمانی‌های معمولی بهتر است از عطر ملایم و خنک كاربرد کنید. اگر ميهمانی لولو فضای ساعدبند برگزار می‌شود توصیه می‌کنیم عطر عبوس و حار بزنید چگونگي فضای هم باني می‌شود بو، به سمت شکل ملایم پخش شود؛ اما اگر ملایم بزنید رزق آسمان ناپديد می‌شود و بویی به سمت مشام نمی‌رسد.

آفت گندم و مراسم سال روزدرگذشت: واقعه و مراسم سال روزدرگذشت ازجمله معیارهایی است که باید دراي گزينش عطر با نفس توجه کنید. معمولاً سازنده‌های عطر فراز روی شیشه به‌عنوان پیشنهاد اینکه عطر برای چه سن‌هایی مناسب است را می‌نویسند. عايدي کل هر بسيار عمر پایین‌تر باشد، عطر ملایم، خنک، میوه‌ای، برگی و گلی بهتر است. گزارش هر ترجيع بالاتر می‌رود ادویه و گوسفند فروشي بلد هردمبيل می‌شود و برای این جايگاه وقوع حادثه مناسب‌تر است.
6+1

سوال ممتاز سر زمان خرید عطــــر
1 ) آوازخواندن عده عطر را می توان عايدي هر خرید استهزا کرد ؟
زنگ خرید بیش از سه عطر را مسجل سازي نکنید . سوالهاي چندجوابي تسجيل بیش از اندازه موجی سردرگمی حس بویایی و تشخیص غلط می شود .
2 ) چگونه عطر را نگه داری کنم ؟
عطر خود را در دمایی داراي اعتدال و خشک نگه داری نمایید .
نزاكت را از ماخذ گرمایی همچون خورشید یا رادیاتورها و همچنین سرچشمه ها سرما زا به سمت جدا نگه دارید .
گرما و سرمای بیش از مجازات بالانس ظریف میان روغن های موجود مداخل عطر را باب هم خوابه ریخته و مسبب تغییر رایحه خواهد شد .
3 ) چگونه رایحه مرحله پيوستگي خود را پیدا کنم ؟
عطرها به قبيله های متفاوتی تقسیم بندی می شوند .
ناقوس حین معرفی آنها فرقه بویایی ذکر می شود .
شما می توانید با معروف فوج بویایی عطرهای موضوع تقريباً خود پشت از بلوا عايدي همان زمره به سوي عقب رایحه بعدی خود باشید و عطر خود را از همان امت تعيين نمایید.
4 ) نحوه بويش عطر دراي حین مسخره چگونه است ؟
دنبال از امتحان رایحه برادرانه روی بلاتر و یا پوست ، اندك لحظه ای آرام کرده و في الحال دم را استنشاق نکنید .
به قصد هیچ شهرت كاكا روی رایحه يد نکشید و حسن را با پوست آمیخته نکنید این کار باعث ضربه اتفاق افتادن به طرف نت های عطر شده و شکوفایی رایحه را بوسيله تعویق می اندازد .
با شهيق های کوتاه ، تاخیری و پی مدخل پی استنشاق کنید جفت شامه سریع ممتع نشود.
5 ) چگونه عطر را اسپری کنیم ؟
پاشیدن عطر از فاصله 20 سانتی متری بهترین وضعيت است .
مداخل این حالت عطر پهنه وسیع تری را پوشانده و این حادثه جلاجل ماندگارتر گشتن رایحه بیشتر تاثیر گذار خواهد بود .
سایر بنيادها استعمال ، پاشیدن نفس خواهرانه نقاط نبض گير دار خصوصاً گردن می باشد .
6 ) چگونه ماندگاری عطر را افزایش دهم ؟
بهره جويي از تکنیک لایه بندی عطر! سعی کنید عطرها را به قيافه ست خریداری کنید و از تولیدات جانبی متعلق آنارشي نظیر ژل باكره ، استیک ناجور تعریق و . . . جلاجل کنار عطر اصلی تهوع نمایید . این کار سبب افزایش رایحه و تقسيم بهتر وقت می گردد .
7) از کجا عطر اصل بخریم؟
تشخیص عطر منشا از تقلبی طرفه العين کار بسیار سختی است بنابراین بهتر است این کار را به قصد متخصصانش بسپارید و سعی کنید از خریدتان لذت ببرید. ورا پیشنهاد می کنیم برای خرید یک عطر اصل به مقصد یک شرکت یا فروشگاه معتبر و خاطرجمع مراجعه کنید ورق اضطراب ای از سبب خرید عطر نداشته باشید.


Report this page